У МВФ розповіли, на чому має базуватися економічне майбутнє України


У МВФ розповіли, на чому має базуватися економічне майбутнє України

Майбутнє України як частини Європи має базуватися на зміцненні економічних зв’язків, а не будь-яких угодах, повідомив перший заступник керуючого директора Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девід Ліптон.

Також, за його словами, МВФ ще не визначився з датою прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF.

“Ми не обговорювали дату прибуття місії (з українською делегацією – Ред.). Швидше, ми були зосереджені на обговоренні подальших кроків, необхідних для того, щоб Україна могла просунутися вперед у виконанні програми”, – повідомив перший заступник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон.

“Найбільш багатообіцяюча перспектива для України – в залученні інвестицій, які, у свою чергу, почнуть створювати в країні зв’язки з європейським ланцюжком поставок… Завдяки талановитій й освіченій робочій силі в Україні, а також враховуючи рівень заробітної плати, майбутнє країни як частини Європи має будуватися не на будь-яких угодах, а на інвестиціях, які почнуть пов’язувати економіку України з економікою Європи”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Читайте також: Данилюк: є прогрес у переговорах з МВФ щодо ціни на газ

За словами Ліптона, такі зв’язки мають німецькі та скандинавські підприємства в Польщі та інших країнах Центральної Європи.

“Продовження Україною реформ сприятиме суттєвому збільшенню фінансування, чи то позики на боргових ринках, чи залучення інвестицій… Очікуваний внаслідок цього економічний ефект буде колосальним”, – підкреслив Д. Ліптон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
В Контексті Finance.ua
Опитування