Інтернет-вимагачі вже заробили мільярд доларів


Інтернет-вимагачі вже заробили мільярд доларів

З 2016 по 2017 роки продажі вимагачів зросли з $249 287 до $6 237 248, що становить 2500%. В FBI свідчать, що жертви вимагачів в 2016 році заплатили понад $1 млрд, тоді як в 2015 році цифра була на рівні $24 млн., тобто автори вимагачів можуть щорічно заробляти від $163 000 і більше.

Про це повідомляє TechToday.

«Вимагачі існують уже тривалий час, однак поширення Bitcoin і мережі Tor знизили ризик і бар’єр для входу, – йдеться у звіті. – Вже не потрібно знати, як зробити свій трафік анонімним і приймати платежі. Ці сервіси вже існують, і їх можна купити».

У Carbon Black прогнозують, що в майбутньому вимагачі стануть більш прицільними. Вони активно будуть використовувати для розповсюдження соцмережі, такі як Facebook. Вони також почнуть атакувати окремі індустрії, особливо юридичну, охорони здоров’я, податкову.

У компанії також прогнозують збільшення атак на системи Linux. Це такий спосіб заробити більше грошей від кожного інфікування. Наприклад, хакери будуть намагатися заразити сервери, що дасть можливість підвищити суму викупу. Крім цього, вимагачі також будуть використовуватися як димова завіса для інших шкідливих дій, наприклад, крадіжки даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування