Гройсман назвав причини зростання цін на продукти в Україні


Гройсман назвав причини зростання цін на продукти в Україні

Зростання цін на продукти харчування в Україні в поточному році пов’язане з недостатнім урожаєм фруктів і овочів, а також із збільшенням продовольчого експорту.

Про це в інтерв’ю “5 каналу” повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«У нас було зростання на овочі, фрукти, тому що в країні не було достатньої врожаю. Чому ще ціни піднялися? Тому що ми почали бути країною-експортером, почали наше продовольство продавати за кордон за валюту», – сказав він.

При цьому прем’єр-міністр зазначив, що очікує поліпшення ситуації в 2018 році. «Але важливо що зробити? Відновлювати потужність виробництва всередині країни. Тому я в 2018 рік, що стосується цін, дивлюся оптимістичніше, ніж це було в 2017 році», – сказав він.

Читайте також: У Нацбанку зробили прогноз щодо курсу долара

Гройсман також зазначив, що на зростання цін на м’ясо, зокрема, вплинула африканська чума (африканська чума свиней – ред.), внаслідок якої скоротилося поголів’я свиней.

«Але зараз ми бачимо зменшення ціни на свинину. Але наше завдання в 2018 році – створити механізми накопичення м’яса в країні, і ми можемо це зробити», – сказав Гройсман

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування