Гройсман розповів про "драконівські" штрафи для роботодавців


Гройсман розповів про "драконівські" штрафи для роботодавців

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що влада мусить карати роботодавців, які приховують зайнятість своїх працівників.

Про це він розповів в інтерв’ю 5 каналу.

Гройсман зазначив, що в рамках підвищення мінімальної зарплати були прийняті серйозні рішення про штрафні санкції, які стосуватимуться недобросовісних роботодавців.

“Тепер те, що стосується детінізації. Я вважаю, що ми як працівники повинні вимагати від наших роботодавців оформляти всіх людей на роботу офіційно. У цьому питанні треба поставити крапку. Час, коли приймали найманого працівника, як раба без прав, без документів, без нічого, має відійти в минуле”, – сказав прем’єр.

Читайте також: За що найчастіше штрафують роботодавців в Україні

“Ми прийняли рішення в рамках підвищення мінімальної зарплати, дуже серйозні, я б сказав “драконівські” штрафні санкції. Поки ми їх навіть не впроваджували, бо це десятки і сотні тисяч гривень, якщо знайдемо неоформленого працівника”, – додав він.

За його словами, необхідно карати тих недобросовісних роботодавців, які приховують зайнятість, які приховують від своїх найманих робітників сплату в пенсійний фонд і фактично роблять їх в майбутньому бідними.

“Ми це повинні міняти. У тому числі є повноваження місцевих органів влади, які зараз отримали за законом повноваження, щоб стежити за цим і вживати відповідних заходів щодо детінізації”, – зазначив Гройсман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування