Данилюк назвав "спекуляціями" розмови про розірвання співпраці з МВФ


Данилюк назвав "спекуляціями" розмови про розірвання співпраці з МВФ

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив наміри України продовжувати виконання програми МВФ з розширеного кредитування, незважаючи на складність переговорів про виділення наступного траншу.

Про це він розповів у коментарі Укрінформу під час перебування в Вашингтоні, де бере участь у зборах МВФ і Світового банку.

“Ми цінуємо нашу співпрацю з МВФ і Світовим банком, а ті, хто намагається зараз спотворити це, вони просто грають проти інтересів України”, – прокоментував глава Мінфіну недавню публікацію в західних медіа про можливість виходу України зі співробітництва з Фондом.

“Не звертайте уваги, це взагалі спекуляції”, – зауважив Данилюк.

За його словами, Україна не має жодного наміру припиняти своєї участі в програмі Міжнародного валютного фонду.

“Ми маємо намір не те щоб продовжувати, а успішно виконати програму з МВФ для того, щоб в 2019 році, після її завершення, мати сильну й успішну економіку”, – підсумував міністр.

Минулого тижня американське інформагентство Reuters опублікувало ексклюзив із посиланням на джерело, близьке до переговорів України з Фондом. У матеріалі, зокрема, стверджувалось, що український уряд має представити МВФ нову формулу ціноутворення на газ для населення. В разі, якщо керівництво Фонду не погодить пропозицію, Україна може припинити участь у програмі, йшлося в публікації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування