"МЕГАБАНК" презентував нові продукти для аграріїв


МЕГАБАНК” взяв участь в VI Міжнародному форумі Agroport-2017, який пройшов 5-7 жовтня в аеропорту “Харків”. Як розповіли в прес-службі банку, фінансування агросектору входить в число пріоритетних векторів роботи “МЕГАБАНКУ”. З огляду на стратегічну важливість і перспективність цього напрямку, “МЕГАБАНК” представив на форумі кілька інструментів для клієнтів – аграріїв.

Перш за все, мова йде про унікальну пропозицію з авалювання векселів. Як зазначив заступник голови правління банку Петро Лашин, авалі є більш вигідною альтернативою класичному кредитуванню. Справа в тому, що вартість цього банківського продукту – від 1%, що в 10 разів дешевше, ніж класичне кредитування.

“Цей інструмент дає підприємцю можливість, не відволікаючи гроші від операційної діяльності, з відстрочкою платежу купувати у провідних зарубіжних постачальників все необхідне – насіння, засоби захисту рослин, добрива і так далі. Доказом моїх слів є те, що з 2015 року “МЕГАБАНК” фіксує збільшення портфеля по авалю векселів у два рази”, – зазначив представник банку.

Ще один продукт, презентований банком аграріям в рамках міжнародного форуму, – миттєвий кредит. Прагнучи зробити роботу з банком максимально комфортною і при цьому мінімізувати тимчасові витрати клієнтів, “МЕГАБАНК” розробив можливість подачі онлайн-заявки на отримання кредиту. Попереднє рішення по цій заявці виноситься фахівцями банку протягом однієї години. Все, що потрібно клієнту, – це зайти на сайт банку або скористатися QR-кодом.

“Участь в такому масштабному заході, як Міжнародний форум Agroport-2017, дозволила нам напрацювати нові контакти з дилерами з продажу сільгосптехніки. Ми сподіваємося, що ці попередні домовленості переростуть в довгострокові партнерські відносини і стануть поштовхом для розробки нових програм кредитування агросектора. А досвід і знання, отримані в результаті участі в подібних заходах, будуть використані при створенні нових продуктів і пропозицій для клієнтів-аграріїв, щоб найбільш ефективно задовольнити їхні потреби”, – зазначив Лашин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua