«Ти з'їхав з глузду»: багатодітний голландець обміняв все майно на біткоїни


«Ти з'їхав з глузду»: багатодітний голландець обміняв все майно на біткоїни

39-річний Діді Тайхутту, IT-фахівець з Нідерландів, продав все сімейне майно і на виручені гроші купив 85 біткоїнів. Разом з дружиною і трьома дочками він переселився в кемпінг і чекає «криптовалютного буму», пише The Independent.

Захоплюватися криптовалютами глава сімейства розпочав у 2010 році, проте раніше не дозволяв собі вкладати в них великі гроші.

«Зараз багато хто, можливо, думає, що я божевільний. Але так само, як інтернет спричинив інформаційну революцію, блокчейн і криптовалюти призведуть до революції в глобальній фінансовій системі. Через п’ять років всі будуть говорити: «Як же ми цього не помічали?» – а я реагую на прийдешні зміни вже сьогодні», — сказав Тайхутту.

Читайте також: Ціна біткоїна впевнено подолала позначку в $5000

Варто відзначити, що авантюра чоловіка мала повну підтримку сім’ї, і зараз вони розмірковують, від чого ще варто відмовитися на користь біткоїна. Діді впевнений, що гра варта свічок і є сенс перетерпіти невеликі труднощі заради майбутнього дітей.

«Люди скажуть: «Ти збожеволів», — але ми авантюрна сім’я і хочемо зіграти в цю азартну гру. Якщо ви ніколи нічим не ризикуєте, ваше життя нудне», — зазначив Діді Тайхутту.

Він припускає, що до 2020 року біткоїн значно зросте в ціні, і його сім’я зможе повернутися до нормального способу життя і оплатити гідну освіту для трьох дочок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування