Rockwell Collins поставить комплектуючі для українських літаків


Rockwell Collins поставить комплектуючі для українських літаків

Можливості участі комплектуючих від американської компанії Rockwell Collins у виробництві літаків ДП «Антонова», що входить до складу ДК «Укроборонпром», обговорили представники відповідних делегацій на виставці AUSA-2017, — повідомляє прес-служба оборонного держконцерну.

«Конструктори ДП «Антонов» повністю відмовилися від російської складової. Зараз всі нові розробки проектуються в кооперації із західними компаніями, а існуючі адаптуються під міжнародний стандарт», — заявив виконуючий обов’язки керівника компанії «Антонов» Олександр Кривоконь.

Читайте також: Укроборонпром хоче продавати американські автомати Збройним силам України

Водночас, на українській оборонній виставці «Зброя та безпека» керівництво ДП «Завод 410 Цивільної Авіації», що входить до складу ДК «Укроборонпром», підписало меморандум про співпрацю з Rockwell Collins. Досягнуті в Києві домовленості дозволяють значно розширити можливості «Заводу 410 цивільної авіації», який є одним з провідних підприємств авіаційного кластера «Укроборонпрому» і спеціалізується на ремонті літаків і двигунів. Саме на цьому заводі нове життя отримують військово-транспортні літаки, які перебувають на озброєнні Збройних сил України.

Американська корпорація Rockwell Collins спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових і електронних систем для авіації. Авіоніка цієї американської компанії відповідає найвищим міжнародним стандартам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua