Ідея Банк увійшов в ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами


Ідея Банк увійшов в ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами

За результатами першого кварталу 2017 року Ідея Банк увійшов у ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами. Такими є результати вісімнадцятого “Рейтингу надійності банківських депозитів”, який було підготовлено рейтинговим агентством “Стандарт – Рейтинг”.

У даному рейтингу Ідея Банк зайняв 12-ту позицію з 66 банків. У дослідженні вказується, що: “Ідея Банк закінчив перше півріччя 2017 року з чистим прибутком в 16,219 млн. грн., зміг збільшити власний капітал на 5,7%, а також має високий рівень зовнішньої підтримки від акціонерів”.

У цілому рейтингове агентство наголошує, що криза в банківському секторі добігла кінця: “підсумки аналізу діяльності українських банків за перше півріччя 2017 року демонструють, що в банківському секторі вже не просто закінчилась банківська криза, а відновлене повноцінне зростання”.

Нагадаємо, що раніше рейтингове агентство “Кредит – Рейтинг” підтвердило рейтинг Ідея Банку на рівні uaA +, прогноз стабільний. На думку експертів РА “Кредит – Рейтинг”, високий рівень кредитного рейтингу Ідея Банку забезпечений такими факторами як:

  • підтримка основного акціонера – фінансової групи Getin Holding;
  • диверсифікація кредитного портфелю та ресурсної бази за основними контрагентами;
  • прийнятною валютною структурою ресурсної бази і клієнтського кредитного портфелю;
  • високою ефективністю діяльності та диверсифікації корпоративного кредитного портфелю і засобів суб’єктів господарювання за видами економічної діяльності.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua