В аеропорту Дубая встановлять акваріум з віртуальними рибками для розпізнавання облич


В аеропорту Дубая встановлять акваріум з віртуальними рибками для розпізнавання облич

Замість кількох етапів огляду в аеропорту Дубая встановлять туннель-акваріум з віртуальними рибками для розпізнавання облич.

Про це повідомляє The National.

Тунелі будуть оснащені 80 камерами, які можуть сканувати обличчя і райдужні оболонки очей пасажирів, поки вони йдуть через акваріум. Зазначається, що на екрани можна виводити не тільки морських тварин і океани, а й різноманітні ландшафти або рекламу.

В кінці тунелю пасажиру, в залежності від результатів сканування обличчя, покажуть або зелене повідомлення з побажанням хорошої подорожі, або червоне з попередженням для служби безпеки.

Один з чиновників зазначив, що акваріум не тільки приховує камери для розпізнавання облич, але ще й привертає увагу пасажирів, щоб вони частіше озиралися на всі боки і система могла отримати максимальну кількість ракурсів їх облич.

Проект розробили за 18 місяців брейншторму спільно з авіакомпанією Emirates. Перші віртуальні майданчики планують встановити наприкінці літа 2018-го року, а повністю оснастити аеропорт ними повинні до 2020 року.

Причиною впровадження системи стало те, що кількість пасажирів, що проходять через аеропорт Дубая, з кожним роком зростає, і вони витрачають багато часу на огляди і перевірки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua