60% всіх бізнес-процесів буде автоматизовано до 2022 року


60% всіх бізнес-процесів буде автоматизовано до 2022 року

Лідери ІТ-компаній визнають, що штучний інтелект та робототехніка становлять основу їхніх планів на майбутнє. Все більше експертів усвідомлює, що автоматизація змінить звичний підхід до праці і готується до цієї трансформації. На ці тенденції вказують результати опитування, проведеного аналітиками з Redwood Software і Sapio Research.

В опитуванні взяло участь 500 керівників найбільших ІТ-компаній, в яких працює не менше 1000 осіб. Половину респондентів склали ІТ-лідери із США, другу половину — з Великобританії.

Більшість експертів зійшлися на думці, що в найближчі 5 років як мінімум 59% бізнес-процесів буде автоматизовано. Головні переваги переходу на ШІ та робототехніку — це підвищення швидкості роботи і скорочення ручної праці. До мінусів учасники опитування віднесли ризик для безпеки і витрати на впровадження нових технологій.

«Судячи зі швидкості впровадження автоматизації в останні роки, скоро більшість одноманітних завдань буде виконувати розумне ПЗ. А значить, стане менше рутинної роботи і більше стратегічного мислення, що принесе користь ІТ-структурам», — цитує BusinessWire президента Redwood Software Денніса Уолша.

Для 70% лідерів ІТ-індустрії робототехніка стала пріоритетною сферою. Причому це розуміння сформувалося протягом останнього року. Водночас 83% визнали, що автоматизація становить основу стратегії цифрової трансформації компанії. У США 32% ІТ-лідерів ставить у пріоритет робототехніку, а в Британії — лише 19%. На думку Уолша, це пояснюється високими темпами розвитку робототехніки в Америці.

Більшість керівників — 90% — визнає незаперечні можливості автоматизації. При цьому головну роль у впровадженні нових технологій в компаніях, на думку респондентів, повинні грати генеральні директори, технічні директори та ІТ-відділи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua