Кирило Шевченко підписав угоду про виділення УКРГАЗБАНКУ 50 млн євро на фінансування малого та середнього бізнесу


УКРГАЗБАНК у рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку “Основний кредит для МСП та компаній з середнім рівнем капіталізації” підписав угоду з Міністерством фінансів України про виділення 50 млн євро на фінансування малого та середнього бізнесу. Реалізація проекту спрямована на розвиток МСБ України, розширення доступу цих підприємств до довгострокових кредитних ресурсів на вигідних умовах для фінансування виробничих потреб та проектів з розвитку бізнесу.

У рамках укладеної тристоронньої угоди між Міністреством фінансів, АБ “УКРГАЗБАНК” та АТ “Укрексімбанк” надаватимуться субкредити українським підприємства малого та середнього бізнесу для фінансування як інвестицій, так і оборотного капіталу за ставками, що є нижчими за звичайні. Кошти спрямовуватимуться на розвиток місцевого приватного сектора та інфраструктури. Враховуючи екологічну спрямованість УКРГАЗБАНКУ, в рамках цієї програми кредитуватимуться проекти відновлюваних джерел енергії (використання енергії сонця, вітру, біомаси, мала гідроенергетика), енергоефективності, транспортування енергії, модернізації систем опалювання будинків, водопостачання та каналізації.

За словами Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Кирила Шевченка подія є надзвичайно важливою не лише для державного Банку та його клієнтів, а й для ефективного розвитку економіки України. “Як провідний ЕКО-банк країни ми спеціалізуємося на кредитуванні проектів із відновлюваної енергетики, підвищенні енергоефективності, альтернативних джерелах енергії та мінімізації шкідливого впливу на довкілля. Банк також активно підтримує розвиток вітчизняного малого та середнього бізнесу, який на сьогодні чи не найбільше потребує доступного фінансування для розширення своєї діяльності.

УКРГАЗБАНК вбачає в МСБ значний потенціал розвитку та чималий резерв для сталого зростання економіки. Саме тому банк пропонує клієнтам цього сегменту не лише широкий спектр послуг найвищої якості, а ще й найвигідніші умови фінансування. Для наших клієнтів – це можливість доступу до довгострокового фінансування та розширення обсягів власного бізнесу, збільшення ефективності діяльності. І така співпраця вже дала вражаючі результати – майже 46 тис клієнтів вже розширюють свій бізнес у всіх куточках України завдяки доступному фінансуванню. На сьогодні кредитний портфель клієнтів МСБ становить майже 1,7 млрд грн, з них близько половини – 800 млн грн видано саме за еко-напрямом.

Та для нас, як державного Банку, важливо здійснювати ефективну діяльність на благо всієї України – сприяти розвитку українського бізнесу, який є основою зростання економіки. Тож, без перебільшення, сьогоднішня подія є знаковою і важливою не лише для учасників угоди, а й для всього українського народу”, – зазначив Кирило Шевченко.

Реалізація спільного проекту з Європейським інвестиційним банком свідчить про довіру міжнародних фінансових кіл до нашої країни, та є запорукою подальшого розширення співпраці з міжнародними фінансовими організаціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua