Volvo буде ставити на свої нові тягачі ГБО (фото)


Volvo буде ставити на свої нові тягачі ГБО (фото)

Volvo Trucks представляє важкі вантажні автомобілі, які відповідають стандарту Євро 6 і працюють на скрапленому природному газі й біогазі. Нові великовантажні автомобілі цілком порівнянні з дизельними моделями Volvo за продуктивністю, ходовими якостями і споживанням пального. При цьому рівень викидів CO2 у нових вантажівок на 20-100% нижчий в порівнянні з дизельними, в залежності від виду пального.

Нові Volvo FH LNG і Volvo FM LNG пропонуються з двигунами потужністю 420 або 460 к.с. для важких регіональних і далеких перевезень.

«Наші нові вантажні автомобілі на скрапленому природному газі або біогазі являють собою хорошу альтернативу з точки зору клімату і при цьому відповідають високим вимогам до продуктивності, паливної ефективності і дальності перевезень. Саме таке поєднання характеристик потрібно нашим клієнтам, які займаються регіональними та далекими перевезеннями», – зазначає Ларс Мортенссон (Lars Mårtensson), директор з екології Volvo Trucks.

Замість традиційного для газових автомобілів двигуна, що працює по циклу Отто, вантажівки Volvo FH LNG і Volvo FM LNG забезпечені газовими двигунами, які працюють по циклу Дизеля. А це означає, що вантажоперевізники, які вибирають автомобіль на газі, не жертвують при цьому ходовими якостями, паливною ефективністю або надійністю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua