Представники ПАТ "МЕГАБАНК" взяли участь в міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!"


Представники ПАТ "МЕГАБАНК" взяли участь в міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!"

22 вересня 2017 року в Харкові пройшов IX Міжнародний економічний форум “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!”. На форумі зібралися 30 міжнародних делегацій, 15 послів, в тому числі посли трьох найбільших економік світу – Сполучених Штатів Америки, Китайської Народної Республіки та Японії, представники уряду, інвестиційних і венчурних фондів, бізнесмени, експертне середовище. Загалом захід зібрав близько 500 учасників. ПАТМЕГАБАНК” на форумі представляли Олена Жукова, член Наглядової Ради банку, і Тетяна Яхіна, заступник Голови Правління.

На форумі були підписані контракти на суму майже 75 млн. доларів, які будуть залучені в реальний сектор економіки Харківщини. Досягнуті домовленості по інвестиційним намірам майже на 200 млн. доларів США. Крім того, підписано 7 Меморандумів про співпрацю в сфері підвищення енергоефективності, промисловості, освіти, підтримки малого і середнього бізнесу, в тому числі Меморандум про співробітництво між Харківською державною обласною адміністрацією, Асоціацією приватних роботодавців і Німецько-Українським фондом (НУФ), давнім партнером ПАТМЕГАБАНК” за підтримки мікро-, малого та середнього бізнесу. Меморандум спрямований на реалізацію спільних заходів з підтримки фінансування МСП, в тому числі розробка програми компенсації процентних ставок по кредитах, які надаються банками-партнерами НУФ.

Нагадаємо, Міжнародний економічний форум “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!” проходить в Харкові дев’ятий рік поспіль. Він став одним з найбільших інвестиційних заходів в Україні – в 2016 році на ньому зустрілися понад 500 учасників з 16 країн світу.

ПАТМЕГАБАНК” співпрацює з Німецько-Українським фондом з 2008 року. За час співпраці НУФ за Програмою підтримки малих і середніх підприємств надав банку кредитів на загальну суму 10 млн. євро. За рахунок коштів фонду ПАТМЕГАБАНК” надав близько 800 субкредитів на загальну суму 55 млн. доларів США, 77% з яких – підприємствам аграрного сектора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок Енергетика Світ
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua