ПАТ "БТА БАНК" завершив угоду з продажу двох бізнес-центрів


ПАТ "БТА БАНК" завершив угоду з продажу двох бізнес-центрів

ПАТБТА БАНК” оголошує про завершення угоди з продажу двох об’єктів інвестиційної нерухомості, що належать банку, БЦ “Євразія” та БЦ “Пройм”. Підписано всі необхідні документи, і угоду успішно закрито.
БЦ “Євразія” та БЦ “Пройм” – бізнес-центри класу А, розташовані у діловому центрі міста Києва по вул. Жилянській. Їх загальна площа 33 423 і 9140 тис. кв. м відповідно. На момент укладання угоди вакантність площ в двох бізнес-центрах становила менш ніж 1%.
Покупцем виступила компанія New Ukraine PE Holding, яка входить в групу компаній Dragon Capital і основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund.
Євген Безвушко, голова правління ПАТБТА БАНК, зазначив: “У найкоротші терміни ми успішно виконали стратегічне завдання, поставлене перед нами акціонером банку – продаж великих об’єктів інвестиційної нерухомості за ринковою вартістю. Угода завершена. Тепер банк сфокусується на підвищенні прибутковості від отриманої ліквідності. Найближчим часом ми будемо більш активні у казначейських операціях та роботі з ОВДП. Наша політика у сфері кредитування буде помірно консервативною. Банк виконує плани, намічені на цей рік. При цьому правління банку продовжує розглядати стратегічні сценарії розвитку фінансового інституту”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Нерухомість
Все, що ми знаємо про:БТА Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua