Стартап випробував стратосферний аеростат для космічного туризму (відео)


Стартап випробував стратосферний аеростат для космічного туризму (відео)

Американська компанія World View вперше провела випробування стратосферного аеростата на новому майданчику в Тусоні, штат Арізона. Стартап планує використовувати повітряні кулі для спостереження за поверхнею Землі, а також для космічного туризму. Квитки на політ в стратосферу вже надійшли в продаж.

Запуск стратосферного аеростата Stratollite вперше відбувся на майданчику в штабі-квартирі World View в Арізоні. Компанія відкрила новий випробувальний комплекс в Тусоні для запуску повітряних куль – для цього на території встановлено ​​спеціальний пусковий майданчик шириною 200 м.

Стартап зробив запуск після отримання дозволу від Федерального управління цивільної авіації США (FAA). Раніше компанія вже тестувала аеростати, але використовувала для цього інші пускові майданчики.

Як повідомляє GeekWire, під час запуску в Тусоні World View випробувала системи управління аеростата. Передбачається, що в майбутньому повітряні кулі будуть підніматися на висоту до 30 км. Пасажирські літаки в середньому піднімаються на висоту до 10 км, тоді як межа космосу встановлена ​​на позначці 100 км.

На висоті 30 км аеростати World View зможуть надавати супутникові послуги, в тому числі вести спостереження за поверхнею Землі, відстежувати погоду і лісові пожежі. Коштувати ці сервіси будуть дешевше, ніж у супутникових компаній.

Крім того, компанія буде відправляти туристів у космічні вояжі. Протягом кількох годин пасажири Stratollite зможуть спостерігати поверхню Землі і небо з незвичного ракурсу, не відчуваючи при цьому невагомості. Літальний апарат буде знижуватися в міру того, як з нього буде виходити газ. Повертатися на Землю туристи будуть за допомогою парашутів. Компанія вже продає квитки за стратосферні польоти по $75 000.

Запуски аеростатів не будуть безпілотними. Як стало відомо в лютому минулого року, пілотувати перший політ буде колишній космонавт NASA Рон Гаран.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua