Nissan розширить найбільшу в Європі мережу станцій швидкої зарядки електромобілів


Nissan розширить найбільшу в Європі мережу станцій швидкої зарядки електромобілів

Компанія Nissan розповіла про розвиток інфраструктури і зарядних систем для електричних автомобілів. Анонси були зроблені в рамках третього заходу Nissan Futures – The Car and Beyond, що проходив в Осло.

Повідомляється, що протягом наступних півтора років Nissan на 20% розширить найбільшу в Європі мережу станцій швидкої зарядки стандарту CHAdeMO. Зараз ця мережа нараховує 4600 станцій, а через 18 місяців їх кількість досягне 5600. Зарядні станції будуть встановлені на автомагістралях, в невеликих населених пунктах і в усіх найважливіших європейських містах.

Компанія Nissan також представила нову серію зарядних пристроїв для дому та офісу. Зокрема, за допомогою домашнього пристрою потужністю 7 кВт, що працює в двох швидкісних режимах, можна повністю зарядити батарею електромобіля всього за п’ять з половиною годин. Таким чином, у порівнянні з попередньою технологією новинка скорочує час зарядки на 70%.

Зарядний пристрій потужністю 22 кВт працює ще швидше, заряджаючи електромобіль всього за дві години. Ця система розроблена для власників автопарків і корпоративних покупців. Однак її можна порекомендувати і приватним покупцям, які бажають максимально скоротити час зарядки батареї.

Крім того, продемонстровано нову домашню систему зберігання енергії, яка вийшла після платформи xStorage. Показана система створена спеціально для власників електромобілів: вона дозволяє підключати машину безпосередньо до настінного модуля. З ним інтегрована система зберігання енергії, що дозволяє власнику краще управляти витратами на електрику і навіть генерувати електроенергію за допомогою сонячних батарей. Таким чином, система забезпечує до 100% енергії (екологічно чистої і отримуваної з відновлюваного джерела), необхідної для зарядки електромобіля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua