У німецькі авто будуть ставити французьку «начинку»


У німецькі авто будуть ставити французьку «начинку»

Як усі ми пам’ятаємо, ще 1 серпня цього року німецька автомобільна компанія Opel повністю перейшла під контроль свого нового власника – французького автогіганта PSA Peugeot Citroen. У найближчому майбутньому це суттєво позначиться на моделях німецької марки, зокрема, на їх «начинці».

Автомобілі Opel отримають двигуни Peugeot-Citroen. Процес заміни силових установок почнеться найближчим часом і закінчиться через кілька років. Також машини з Рюссельхаймі переїдуть зі своїх платформ на шасі PSA.

У PSA хочуть якомога швидше припинити виплати колишньому господарю Opel, концерну General Motors, за використання його розробок. При цьому ще не вирішено, чи будуть в Peugeot-Citroen використовувати всі напрацювання Опеля.

Перехід на агрегати PSA може позначитися на штаті і розробках Opel. Не виключено, що компанії доведеться скоротити чисельність співробітників і відмовитися від досліджень. При цьому порівняно недавно, менше року тому, компанія відкрила за 210 млн євро новий центр для розробок і тестування двигунів і трансмісій, в якому зараз працює 800 інженерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua