ІТ-індустрія опинилася на третьому місці в структурі експорту України (інфографіка)


ІТ-індустрія опинилася на третьому місці в структурі експорту України (інфографіка)

ІТ-індустрія опинилася на третьому місці в структурі експорту України. Такі результати надав Комітет з інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації в ході дослідження експортної ІТ-індустрії України за перше півріччя 2017 року.

За даними галузевого об’єднання, обсяг експорту комп’ютерних та інформаційних послуг протягом останніх півроку зріс на 18,3% (до 1,256 млрд доларів) у порівнянні з аналогічним періодом в 2016 році.

Таким чином, у зростанні експортного виторгу першого півріччя ІТ-галузь посіла третє місце в структурі експорту.

Piccy.info - Free Image Hosting

Водночас обсяг податкових надходжень від ІТ-сектора в державний бюджет в першому півріччі 2017 зріс на 32,9% проти показника за піврічний період попереднього року і становить 3,69 млрд грн, зазначають в ІТ Комітеті ЕВА.

Piccy.info - Free Image Hosting

«На сьогоднішній день ІТ-індустрія є драйвером зростання української економіки і складовою просування нашої держави як високотехнологічної країни на міжнародній арені. З 2013 року галузь демонструє стабільний приріст експорту і в першому півріччі цього року посіла третє місце за зростанням валютної виручки», – зазначив виконавчий директор ІТ Комітету ЕВА Костянтин Васюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua