0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Suzuki підготували таємничий концепт дуже компактного кросовера (фото)


У Suzuki підготували таємничий концепт дуже компактного кросовера (фото)

Компанія Suzuki на майбутньому автосалоні в Токіо, який розпочнеться 25 жовтня, покаже автолюбителям концепт Suzuki e-Survivor. Судячи з усього, e-Survivor є концептом маленького «практичного транспортного засобу».

Дизайнери Suzuki вважають, що саме такими як e-Survivor через кілька років будуть «практичні транспортні засоби» (UV – utility vehicle). Тут потрібно трохи пояснити термінологію нашим читачам. Є SUV (Sport Utility Vehicle), а є просто UV (Utility Vehicle). Чим вони відрізняються – думаємо, зрозуміло.

Suzuki e-Survivor має рамну конструкцію. Він оснащується електричною силовою установкою. На жаль, японці не розкрили подробиці цієї новинки. Особисто нам не дуже зрозуміло, де у такого маленького автомобіля може знаходитися електрична силова установка. Невже під підлогою?

З опублікованого в Інтернеті зображення стає зрозуміло, що у цього концепту немає дверей. Або дизайнери вміло замаскували їх під прозору бічну панель. Сидіння і рульове колесо зроблені в помаранчевому кольорі. В принципі, помаранчевий непогано поєднується з сірим кольором кузова.

Чи піде цей концепт в серійне виробництво – стане відомо в наступному місяці, коли він дебютує в Токіо. До речі, на Токійському автосалоні Suzuki покаже відразу кілька своїх новинок, в тому числі концепт мініатюрного кросовера Suzuki Xbee (причому, відразу в трьох різних версіях).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування