0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Google допоможе містам перейти на економіку замкнутого циклу


Google допоможе містам перейти на економіку замкнутого циклу

Останні два роки Google співпрацює з фондом Еллен Макартур, який розвиває в США економіку замкнутого циклу – безвідходний спосіб життя в масштабах цілого міста. Google вже давно проводить внутрішньокорпоративні експерименти в цій галузі і хоче масштабувати власний досвід, пише Fast Company.

Концепція економіки замкненого циклу не нова. По суті це розвиток тоффлерівських ідей про «третю хвилю», — організацію життя постіндустріального суспільства. Її особливістю, в числі інших, є децентралізація всіх сфер суспільства — розвиток відновлюваних джерел енергії, перетворення споживача на виробника, переселення людей у «цифрові котеджі», відмова від повної зайнятості на користь освіти і самозабезпечення. Економіка замкнутого циклу з її ідеєю переробки всього, що погано лежить, з тієї ж серії: продукти повинні залишатися у вживанні якомога довше, їх компоненти будуть повторно використовуватися і перероблятися, а не вирушати на звалище.

Google застосовує безвідходні технології у своїх власних операціях. Наприклад, якщо сервер виведений з ладу, він відновлюється з додаванням більш сучасних технологій, а не замінюється повністю. Коли обладнання стає занадто застарілим, інформація на жорстких дисках стирається і сервери продаються на вторинному ринку. Все, що не можна використовувати повторно, переробляється. «Закрита економіка — це системний підхід — дуже близька до нашого способу мислення в Google», — каже Кейт Брандт, яка відповідає за сталий розвиток в корпорації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування