0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Український мобільний оператор запускає оплату парковки по СМС


Український мобільний оператор запускає оплату парковки по СМС

Український оператор мобільного зв’язку компанія Київстар та комунальне підприємство Київтранспарксервіс підписали меморандум про співпрацю в сфері впровадження інноваційних послуг для автомобілістів і мають намір запустити послугу плати за парковку в Києві через СМС для абонентів оператора.

Про це повідомили в Київстарі.

Щоб скористатися послугою, абоненту достатньо буде відправити СМС-запит зі свого телефону на виділений номер. Плата за паркування зніметься з мобільного рахунку абонента.

Скористатися послугою зможуть не тільки власники смартфонів, але і власники будь-яких моделей телефонів, оскільки для цього не потрібно завантажувати ніякі додатки, проходити авторизацію тощо.

Читайте також: У Києві запустили сервіс безконтактної оплати парковки авто смартфоном

СМС-парковка вже давно діє в європейських країнах. Зокрема, в країнах Скандинавії майже 80% розрахунків за цей сервіс здійснюється за допомогою СМС”, – зазначила начальник відділу з розвитку послуг мобільної комерції Київстару Леся Запорожець.

Зазначається, що послуга стане доступною абонентам Київстар найближчим часом, а після запуску проекту в столиці ця можливість буде запропонована в інших великих містах України.

Довідка Finance.ua:

  • 10 серпня в Києві набула чинності заборона на оплату парковки готівкою.
  • Пізніше КМДА прийняла рішення зробити парковку в столиці у вихідні дні безкоштовною.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування