В Україні вперше в світі продано нерухомість з використанням смарт-контракту


В Україні вперше в світі продано нерухомість з використанням смарт-контракту

В Україні вперше у світі проведена електронна трансатлантична угода за договором міни нерухомості з використанням смарт-контракту на блокчейні Etherеum. Про це повідомив радник голови Агентства електронного управління України Костянтин Ярмоленко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, квартиру в Києві придбав американський покупець через децентралізований маркетплейс нерухомості Propy (США), при цьому продавець житла територіально знаходився в Нью-Йорку. Оплата угоди проводилася в Etherеum.

“У майбутньому кожна людина в будь-якій країні світу зможе купувати нерухомість в будь-якій іншій країні в електронній формі у режимі 24/7, і при цьому всі дані щодо угоди будуть записані в блокчейн. Покупець отримає електронний сертифікат права власності, який буде надійно захищений технологією блокчейн. Весь процес угоди буде автоматизовано смарт-контрактом. Сьогоднішня угода — це справжня революція на ринку світової нерухомості, і я дуже радий, що Україна перша країна, де ми провели цю угоду», — підкреслив Костянтин Ярмоленко.

Читайте також: В Україні офіційно запущено електронний аукціон на базі технології блокчейн

Також, за його словами, Агентство продовжить співпрацю з компанією Propy і вже в найближчому майбутньому представить громадськості подальші амбітні проекти в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua