Апартаменти за біткоїни: в Туреччині пропонують


Апартаменти за біткоїни: в Туреччині пропонують

Проект MiaVita Beytepe в Анкарі оголосив, що його розкішні апартаменти доступні для купівлі за біткоїни. Якщо знайдеться покупець, то це буде перша угода з нерухомості в Туреччині, здійснення з використанням біткоїнів.

Ердал Далдабан, власник Керуючої компанії з управління проектами пояснює: “Ми вирішили реалізувати наші апартаменти за біткоїни, враховуючи зростаючий інтерес до криптовалют серед турецьких інвесторів”.

Далдабан запевняє потенційних інвесторів, що «біткоїн не залежить від грошово-кредитної політики інших держав, оскільки не прив’язаний до жодної фіатної валюти і центробанку».

Агентство з регулювання та нагляду у банківській сфері Туреччини опублікувало заяву в 2013 році, в якій підтверджується законність біткоїна.

Згідно з цією заявою, біткоїн не вважається електронними грошима відповідно до турецького законодавства, «отже, нагляд за ним неможливий в рамках закону».

Хоча Туреччина не публікувала нових заяв щодо біткоїна з 2013 року, Агентство з регулювання та нагляду у банківській сфері Туреччини оголосило, що воно буде прагнути «запобігти використанню альтернативних методів розрахунків, таких як біткоїн, ethereum і ripple в незаконній діяльності, пов’язаній з азартними іграми» як частина ініціативи, спрямованої на боротьбу з азартними іграми на чорному ринку.

У серпні минулого року єдина криптовалютна біржа Туреччини, BTCturk, оголосила, що припиняє свою діяльність через нездатність знайти банківського партнера, що означає, що, незважаючи на правовий статус біткоїна в Туреччині, вітчизняні фінансові інститути не наважуються співпрацювати з криптовалютными підприємствами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua