0 800 307 555
0 800 307 555

Daimler AG інвестує $1 млрд у випуск електричних позашляховиків в Алабамі


Daimler AG інвестує $1 млрд у випуск електричних позашляховиків в Алабамі

Автомобілебудівний концерн Daimler AG планує інвестувати $1 млрд у виробничі операції в штаті Алабама і почати випуск повністю електричного кросовера.

Це стало можливим завдяки розширенню присутності німецького автовиробника в США на тлі глобальної електрифікації автомобільного ринку.

За словами джерел, знайомих з планами Daimler AG, концерн приступить до виробництва електричного позашляховика на початку наступного десятиліття на своєму заводі в Таскалусі. Також у наступному році тут розпочнеться будівництво заводу з випуску акумуляторних систем для використання в майбутньому позашляховику та інших транспортних засобах. Як очікується, реалізація планів Daimler AG дозволить створити 600 нових робочих місць. Інформатори стверджують, що новий електричний кросовер буде продаватися під суббрендом Mercedes-Benz EQ.

Розширення операцій Daimler в США проводиться в рамках глобального переходу концерну на випуск електромобілів. До цього в липні Daimler оголосив про плани побудувати аналогічний завод з випуску батарей в Китаї. Концерн планує запропонувати до уваги споживача більш ніж 50 повністю або частково електрифікованих моделей автомобілів, а до 2022 року має намір електрифікувати все сімейство автомобілів бренду Mercedes.

Нове фінансове вливання додасться до $5,8 млрд, які Daimler вже інвестував в свої операції в Таскалусі, де стартувало виробництво автомобілів у 1997 році. У минулому році завод випустив понад 310 000 автомобілів Mercedes, включаючи позашляховики середніх і великих розмірів, а також седани с-класу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua