0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Bosch допоможе Nikola Motor створити водневу електровантажівку


Bosch допоможе Nikola Motor створити водневу електровантажівку

Корпорація Bosch уклала партнерську угоду з стартапом Nikola Motor, в рамках якого до 2021 року планується створити важку електровантажівку з водневим паливним елементом, пише Reuters.

Ринок середніх і важких вантажних електромобілів перебуває в зародковому стані, але число гравців на цьому ринку зростає. Про намір замінити дизельний двигун батареями заявили, зокрема, Daimler, Navistar International Corp і Tesla.

Bosch і Nikola Motor спільно розроблять трансмісію, в основі якої буде технологія eAxle від Bosch. Корпорація, яка в 2016 році заробила €73,1 млрд, поступово відходить від ДВЗ і планує зосередитися на технологіях для екологічних двигунів.

Нова вантажівка буде оснащена водневим паливним елементом, який легший, швидше заряджається і забезпечує більшу дальність їзди, ніж традиційні літій-іонні акумулятори. Зокрема, моделі Nikola One і Nikola Two повинні будуть володіти максимальним пробігом на одному заряді в діапазоні від 1300 до 2000 км.

Високі витрати на виробництво акумуляторів є великою завадою для масового впровадження електромобілів, оскільки вони обмежують діапазон і розміри автомобілів. За словами директора Navistar Троя Кларка, основним ринком для електромобілів у короткостроковій перспективі будуть районні поїздки на невеликі відстані. Принаймні, поки ціни на батареї не впадуть.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування