Bosch допоможе Nikola Motor створити водневу електровантажівку


Bosch допоможе Nikola Motor створити водневу електровантажівку

Корпорація Bosch уклала партнерську угоду з стартапом Nikola Motor, в рамках якого до 2021 року планується створити важку електровантажівку з водневим паливним елементом, пише Reuters.

Ринок середніх і важких вантажних електромобілів перебуває в зародковому стані, але число гравців на цьому ринку зростає. Про намір замінити дизельний двигун батареями заявили, зокрема, Daimler, Navistar International Corp і Tesla.

Bosch і Nikola Motor спільно розроблять трансмісію, в основі якої буде технологія eAxle від Bosch. Корпорація, яка в 2016 році заробила €73,1 млрд, поступово відходить від ДВЗ і планує зосередитися на технологіях для екологічних двигунів.

Нова вантажівка буде оснащена водневим паливним елементом, який легший, швидше заряджається і забезпечує більшу дальність їзди, ніж традиційні літій-іонні акумулятори. Зокрема, моделі Nikola One і Nikola Two повинні будуть володіти максимальним пробігом на одному заряді в діапазоні від 1300 до 2000 км.

Високі витрати на виробництво акумуляторів є великою завадою для масового впровадження електромобілів, оскільки вони обмежують діапазон і розміри автомобілів. За словами директора Navistar Троя Кларка, основним ринком для електромобілів у короткостроковій перспективі будуть районні поїздки на невеликі відстані. Принаймні, поки ціни на батареї не впадуть.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua