0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Пекін тестує автоматичну лінію метро і швидкісні трамваї


Пекін тестує автоматичну лінію метро і швидкісні трамваї

Пекін в середу почав випробування відразу трьох залізничних ліній: гілку метрополітену з поїздами без машиністів, поїзди на магнітному підвісі (маглев) і швидкісну трамвайну лінію.

Всі вони будуть офіційно запущені в західних передмістях китайської столиці наприкінці цього року, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Лінія Яньфан протяжністю 16,6 км є першою в Китаї автоматичною лінією метро стовідсоткової вітчизняної розробки. Вона пов’язує райони Яньхуа і Фаншань в південно-західних околицях Пекіна. Максимальна проектна швидкість поїздів становить 80 км/год.

Гілка S1 протяжністю 10,2 км являє собою першу в Пекіні лінію на магнітному підвісі. Вона з’єднує західні приміські райони Меньтоугоу і Шицзіншань.

Трамвайна лінія протяжністю 9 км проходить через кілька туристичних визначних пам’яток в північно-західній частині столиці, включаючи парк Іхеюань (колишній Літній палац), Сяншань (Ароматні гори) і ботанічний сад. Нові поїзди здатні розвивати швидкість до 70 км/год.

Довідка Finance.ua:

  • Поки в Пекіні діє 19 ліній метрополітену загальною протяжністю 574 км.
  • У 2017 році планується добудувати в цілому 20 ліній або ділянок протяжністю понад 350 км.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування