У британських школах введуть уроки з виживання в цифрову епоху


У британських школах введуть уроки з виживання в цифрову епоху

З цього навчального року в середніх школах Британії з’являться уроки з поведінки в інтернеті. Школярів навчать боротися з кіберцькуванням і тривогою в соцмережах, а також навчать правилам спілкування в мережі. Подібна програма діє і в США — її вже використовує понад 220 000 вчителів в країні.

Програму Rise Above For Schools ввели в Британії після вивчення впливу інтернету і соцмереж на дітей і підлітків. Дослідження виявило, що серед молодих британців кожен п’ятий стикається з кіберцькуванням, а кожен третій вважає себе «занадто гладким». Організація охорони здоров’я Англії (PHE) визнала, що сучасні діти і підлітки піддаються психологічному тиску в інтернеті сильніше, ніж коли-небудь раніше.

Розроблена PHE спільно з Міністерством освіти програма включає уроки, на яких школярам пояснюють, як протистояти цькуванню в соцмережах, як не відчувати FOMO (синдром втрачених можливостей) і як адекватно реагувати на критику зовнішності з боку незнайомців.

Заняття розраховані на дітей від 11 до 16 років. Організатори обіцяють використовувати контент, до якого підлітки вже звикли. Наприклад, відеоблоги на YouTube і емодзі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua