В «Укренерго» кажуть, що взимку проблем не буде за однієї умови


В «Укренерго» кажуть, що взимку проблем не буде за однієї умови

Компанія «Укренерго» технічно готова до проходження осінньо-зимового опалювального сезону.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава компанії Всеволод Ковальчук.

Він зазначив, що всі технічні заходи виконані в повному обсязі.

«Проведено ремонтну кампанію, надійність роботи енергосистеми приведена у відповідність», – сказав він.

За його словами, ремонтна кампанія ще завершена не на всіх теплових блоках, але вони йдуть за графіком і ніяких проблем з технічної точки зору готовності енергосистеми по обладнанню, як по магістральних мережах, так і по генерації не очікується.

«Іншою проблемою є те, що вже 3-й рік поспіль спостерігається дефіцит вугілля в силу тих чи інших обставин. На жаль, цього року у нас знову спостерігаються постійні критично низькі запаси вугілля перед початком опалювального сезону», – заявив глава «Укренерго».

Міненерго до 1 липня було зобов’язане розраховувати за певною формулою і офіційно оприлюднити ціну на газ для цих споживачів на період з 1 жовтня 2017 по 1 квітня 2018 року.

«Враховуючи, що це вже третій рік поспіль, напрацьовано значний досвід і ми не очікуємо істотних проблем, але навіть зараз залишаються запаси вугілля навіть більше ніж рік тому», – сказав Ковальчук.

«Якщо всі генеруючі компанії виконають зобов’язання, які вони на себе взяли, ми не очікуємо ніяких проблем», – підсумував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua