0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

BMW виведе на ринок 12 моделей електрокарів до 2025 року


BMW виведе на ринок 12 моделей електрокарів до 2025 року

У компанії BMW заявили про намір вивести на ринок 25 моделей електрифікованих транспортних засобів до 2025 року. З них 12 моделей будуть електрокарами, передає TechCrunch.

Також генеральний директор BMW Харальд Крюгер зазначив, що до цього часу електрокари компанії зможуть долати до 700 кілометрів на одному заряді.

За його словами, незабаром електрифіковані варіанти авто також з’являться у бренду Rolls-Royce і спортивного підрозділу BMW M.

Наразі виробник інвестує кошти в модернізацію підприємств, які в перспективі повинні змогти випускати будь-які типи силових агрегатів, в тому числі гібридні і повністю електричні.

Очікується, що нова електрична модель BMW буде презентована на майбутньому Франкфуртському автосалоні, який стартує 14 вересня цього року. Ймовірно, публіці буде показаний концептуальний седан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування