Xerox патентує рішення на основі блокчейну


Xerox патентує рішення на основі блокчейну

Один зі світових лідерів у галузі технологій друку і управління документами компанія Xerox подала патентну заявку на технологію, яка дозволить створювати за допомогою блокчейну цифрові докази для документів і інших видів даних.

Про це пише CoinDesk.

Заявка опублікована минулого тижня на сайті Бюро з патентів і товарних знаків США (USPTO).

В описі заявки представлений метод використання технології блокчейн для прив’язки даних (авторство зображень або відео) до певного періоду часу. Використовуватися при цьому можуть як відкриті, так і приватні версії блокчейну. Представлене рішення отримало назву Proof of Existence.

«В рамках даного винаходу представлено пристрій для обробки інформації: блок збору даних, який отримує інформацію про характеристики останнього блоку в ланцюзі блоків, на якому генеруються цільові дані, і блок реєстрації, який реєструє доказ інформації, яка вказує на те, що згенеровані цільові дані узгоджуються з інформацією щодо характеристик, отриманої блоком збору, коли цільові дані генеруються для перевірки часу», – йдеться у запиті.

Примітно, що ця заявка має спільну назву з іншою патентною заявкою Xerox, яка була подана в 2015 році і згадок про блокчейн не містить.

Раніше компанія вже подавала дві патентні заявки на використання технології для ведення обліку даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua