Виїхати на роботу до Польщі стане складніше


Виїхати на роботу до Польщі стане складніше

З 1 вересня розпочнеться процедура припинення чинних правил реєстрації заяв про намір доручити роботу працівнику з-за східного кордону Польщі.

В зв’язку з новими правилами збільшиться кількість формальних вимог, як у випадку з наданням дозволу на роботу. Правила набудуть чинності з 2018 року.

Тому польським підприємцям, які у 2018 році планують працевлаштовувати іноземних громадян варто оформити такі заяви з попередженням в цьому році. Завдяки цьому вони можуть уникнути багатьох проблем, зокрема тому, що чиновники тільки будуть освоювати нові процедури.

Нагадаємо, нове опитування показало, що українці вважають, що безвізовий режим спровокує сплеск трудової міграції та відтік фахівців з країни.

Зазначимо, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомляло, що найбільш активно українських біженців приймають п’ять європейських країн. За даними ООН, лідером з прийому наших співгромадян є Німеччина, ця країна дала притулок 9 616 осіб. Трохи менше прийняла Італія – 9 319 осіб і Польща – 4 278 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua