Євросоюз вводить нові тести на якість вихлопів нових моделей автомашин


Євросоюз вводить нові тести на якість вихлопів нових моделей автомашин

Нові обов’язкові тести для автомобілів на викиди шкідливих газів, які більше відповідають об’єктивному стану справ, вводяться в Європейському союзі з 1 вересня.

“Ці нові методи вимірювання вихлопу являють собою важливий етап в нашій діяльності щодо забезпечення того, щоб автомобілі відтепер і на наступні роки були більш екологічно чистими і менш шкідливими для навколишнього середовища. Але ще чекає велика робота”, – наводяться в повідомленні прес-служби Єврокомісії слова заступника голови ЄК щодо економічного зростання та інвестицій Юрки Катайнена.

Починаючи з 1 вересня, нові моделі автомобілів, перш ніж виїжджати на європейські дороги, повинні будуть проходити тести на емісію газів за переглянутою, більш об’єктивною процедурою. Викиди окису азоту та інших речовин, що є однією з головних причин забруднення, будуть тепер вимірюватися в умовах реального руху автомашини за процедурою RDE – Real Driving Emissions. Цей тест, повідомляють у Єврокомісії, буде доповнений новими, більш достовірними лабораторними випробуваннями (процедура WLTP – World Harmonised Light Vehicle Test Procedure) на всі вихлопи, включаючи CO2, окис азоту та інші речовини, а також на споживання пального.

Читайте також: Дізельгейт: в Німеччині знімуть з реєстрації авто, які не пройшли доопрацювання

“Ці нові методи вимірювання емісії є важливим елементом діяльності Комісії з формування більш відповідальної, конкурентоспроможної і націленої на оберігання навколишнього середовища європейської автомобілебудівної промисловості”, – йдеться в комюніке ЄК.

“Скандал з (підтасованим – ред.) вихлопом показав, що ми потребуємо більше незалежних випробувань автомобілів, більшого нагляду за ринком і в можливості Комісії втручатися в разі зловживання. Європейська комісія представила в січні 2016 року далекоглядну в цьому напрямку пропозицію. Вона відтоді залишається “на столі”, і давно настав час, щоб Європейський парламент і Рада ЄС її прийняли. Нам також необхідно рішуче продовжувати зусилля на європейському рівні з заохочення пошуку рішень щодо транспорту з низьким рівнем емісії”, – заявив Катайнен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua