Стало відомо, коли розпочне роботу місія МВФ в Україні


Стало відомо, коли розпочне роботу місія МВФ в Україні

Місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду почне роботу в Києві 12 вересня, повідомило поінформоване джерело в уряді.

«Місія МВФ очікується 12 вересня», – повідомив співрозмовник агентства. За його словами, представники Фонду проінспектують виконання нашою країною зобов’язань для чергового перегляду програми розширеного фінансування EFF.

Як повідомлялося, МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд дол. у березні 2015 року. В рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитні транші на загальну суму 8,7 млрд дол.

За результатами третього перегляду програми EFF Міжнародний валютний фонд закликав українську владу для досягнення більш швидкого і стійкого зростання прискорити структурні реформи, починаючи з приватизації та розвитку ринку сільськогосподарських земель, та відзначив відсутність конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

Крім того, на думку МВФ, Україна не може відкладати проведення масштабної пенсійної реформи, зокрема підвищення ефективного пенсійного віку. Україна розраховує отримати в поточному році ще два транші від МВФ на суму 3 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
В Контексті Finance.ua
Опитування