Омелян анонсував створення транспортної лінії з поромами "Укрзалізниці"


Омелян анонсував створення транспортної лінії з поромами "Укрзалізниці"

Поромна лінія за участю приватного партнера та використанням поромів “Герої Шипки” і “Герої Плевни”, що перебувають на балансі ПАТ “Укрзлизныця”, може бути запущена в роботу в 2018 році, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічі з бізнесом в Європейській бізнес асоціації (ЄБА) у четвер.

В ході зустрічі він також повідомив, що уже рік як затверджена концепція України і Грузії про створення спільного підприємства з участю приватного партнера для використання зазначених поромів, які мають курсувати з Чорноморська.

Він додав, що “Укрзалізниця” поки що відремонтувала тільки один пором і ремонтує другий.

Як повідомлялося, раніше колишній голова “Укрзалізниці” Олександр Завгородній повідомляв про отримання на баланс ПАТ поромів “Герої Шипки” і “Герої Плевни”, які перебувають в оренді судноплавної компанії “Укрферрі” (Одеса).
Як зазначав у листопаді 2016 року голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун, один з двох згаданих поромів може почати роботу вже в січні 2017 року. До цього член правління “Укрзалізниці” Марек Залєсний повідомляв про намір до початку 2017 року випустити на лінію Одеса – Грузія зазначені пороми після ремонтних робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Омелян анонсував створення транспортної лінії з поромами "Укрзалізниці"» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua