Фіскали виявили 1,6 тис. неофіційних працівників


Фіскали виявили 1,6 тис. неофіційних працівників

Державна фіскальна служба (ДФС) з початку року виявила 1,6 тис. працівників, які працювали неофіційно.

Як повідомляє прес-служба відомства, з початку року органами ДФС при перевірці суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, встановлені порушення податкового законодавства у 61% перевірених платників.

До бюджету донараховано понад 250 млн грн податку на доходи фізичних осіб, близько 89 млн грн єдиного внеску та майже 19 млн грн військового збору.

За результатами роботи співробітників ДФС у складі робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, здійснено обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних і фізичних осіб, комерційних підприємств та проведена роз’яснювальна робота з роботодавцями.

У січні – липні за рахунок спільних дій територіальних органів ДФС і місцевих органів влади, індивідуальної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників та вжитих заходів з контролю погашено заборгованість із заробітної плати в сумі 1 062,7 млн грн, надійшло 118,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 375,2 млн грн єдиного внеску.

У ДФС зазначили, що за результатами проведеної роботи 9,7 тис. роботодавців підвищили рівень заробітної плати, до бюджету додатково надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 23,3 млн грн, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 29,1 млн грн, військового збору – 1,9 млн грн.

До органів прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 352 підприємств, на яких виплата заробітної плати проводилась у розмірах, нижчіх від законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування