Служба безпеки ПАТ «СБЕРБАНК» затримала зловмисника, який промишляв «кеш-трепінгом»


Служба безпеки ПАТ «СБЕРБАНК» затримала зловмисника, який промишляв «кеш-трепінгом»

В одному з Київських відділень ПАТ «Сбербанк» Службою безпеки банку затримано шахрая, який намагався обманним шляхом заволодіти коштами клієнта через банкомат. На момент затримання зловмисник виймав захоплені шахрайським пристроєм купюри, що залишилися в банкоматі. Цей вид шахрайства називається «кеш-трепінг» (у дослівному перекладі означає «захоплення готівки») – використання шахрайської накладки, що закриває отвір для видачі готівки в банкоматі. Такі хитрощі розраховані на неуважність клієнта, який, не зумівши отримати гроші в банкоматі, думає, що стався збій або закінчилася готівка, і відходить від банкомату.

За допомогою поліції встановлено особу зловмисника, раніше неодноразово судимого за крадіжки в особливо великих розмірах, грабежі і шахрайство. За фактом скоєного злочину розпочато кримінальне провадження.

Експерти банку з безпеки рекомендують клієнтам – власникам карт бути уважними: якщо банкомат не видає кошти, не можна відходити від пристрою, а відразу телефонувати до Контакт-центру банку, номер телефону якого можна побачити на банкоматі. У разі виявлення на банкоматі підозрілих сторонніх предметів, також слід повідомити в банк і викликати поліцію.

В цілому, за останні два роки на рахунку у Служби безпеки ПАТ «Сбербанк» більше десятка випадків затримання зловмисників, переданих правоохоронним органам. Щодо деяких з них вже винесено судові рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Сбербанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua