Поляки бояться напливу старих німецьких дизелів


Поляки бояться напливу старих німецьких дизелів

Виробники автомобілів у Німеччині обіцяють знижки до 10 000 євро покупцям, які будуть здавати в обмін дизельні автомобілі.

BMW, Mercedes і Toyota обіцяють покупцям близько двох тисяч євро премій за обмін дизельних автомобілів екологічного стандарту Euro 4, яким щонайменше сім років, але старі машини не знищувати. Ці машини можуть згодом опинитися на автомобільному ринку Польщі.

У 2016 році марка BMW була на шостому місці за популярністю серед польських покупців уживаних автомобілів. Toyota і Mercedes посіли дев’яте і десяте місця.

З 2011 року ринок уживаних автомобілів в Польщі постійно зростає. За даними останнього щорічного звіту Польської асоціації автомобільної промисловості (PZPM), тільки протягом 2015-2016 років ринок зріс на 20 відсотків. Дві третини всіх автомобілів, вперше зареєстрованих в Польщі, припадають на вживані і тільки одна третина — на нові автомобілі. Всього в Польщі реєструють близько 1,5 мільйона легковиків на рік. Більше половини перших реєстрацій — 54% — припадає на вживані автомобілі, яким понад 10 років і завдають особливо великої шкоди навколишньому середовищу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування