“ГЛОБУС“ розвиває програму співпраці з ЕСКО


“ГЛОБУС“ розвиває програму співпраці з ЕСКО

Банк фінансує проект з енергозбереження на Хмельниччині
19 серпня Банк “ГЛОБУС” профінансував проект енергосервісної компанії (ЕСКО) “ЕКО – ІДЕЯ”, яка постачає тепло школам та бюджетним організаціям Красилівського району Хмельницькій області. Кредитні кошти підуть на придбання нових твердопаливних котлів для котелень.
Енергосервісна компанія “ЕКО – ІДЕЯ” розпочала свою роботу у 2015 році. За власні кошти модернізує старі котельні: замінює газове обладнання на більш енергоефективне – твердопаливне, що допомагає зменшити витрати на виробництво тепла та робить свій внесок у енергонезалежність нашої держави.
“Наш Банк розробив кредитну програму з енергоефективності для енергосервісних компаній і активно співпрацює з ЕСКО, – зазначила начальник департаменту МСБ Оксана Шульга.Вона стає дедалі популярнішою серед наших Клієнтів та партнерів, які добре розуміють, що сьогоднішні вкладення в енергоефективність на порядок скорочують завтрашні витрати на енергоносії. Банк “ГЛОБУС” завжди радий допомогти з такими проектами”.
Детальніше про Кредитну Програму з енергоефективності “Фінансова підтримка енергосервісних компаній” Банку “ГЛОБУС” Ви можете дізнатися тут. https://globusbank.com.ua/ua/kreditnaya-programma-dlya-esko.html

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Енергетика
Все, що ми знаємо про:Глобус
Опитування
В Контексті Finance.ua