Генпрокуратура порушила розслідування про відмивання грошей і ухилення від сплати податків на "Мотор Січ"


Генпрокуратура порушила розслідування про відмивання грошей і ухилення від сплати податків на "Мотор Січ"

Генпрокуратура порушила кримінальні провадження про фінансові порушення на двигунобудівному підприємстві “Мотор Січ” (Запоріжжя).

Про це повідомив депутат Верховної Ради Сергій Каплін.

“Досліджував документи з приватизації ДП ПАТ “Мотор Січ” в Запоріжжі. Був у шоці від кількості порушень, які були допущені від початку процесу і до його завершення. Кількість злочинів, які виявив у цій, фактично крадіжці державного майна, підприємства і грошей ледь помістилися на 22 сторінках дрібного тексту”, – заявив депутат на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, менш ніж через місяць із Генпрокуратури надійшла відповідь про відкриття кримінальних проваджень за вказаними фактами, вони стосуються “відмивання грошей і приховування податків”. Депутат висловив переконання, що завод повинен повернутися в державну власність.

Читайте також: Мотор Січ презентувала вертоліт власного виробництва

Судячи з відповіді Генпрокуратури, інформація про кримінальні провадження розміщена в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 4 серпня, однак не вказано, що вони стосуються процесу приватизації. Саме звернення депутата з передбачуваними порушеннями на “Мотор Січ” розміщено на його сторінці.

Нагадаємо, в кінці липня Генпрокуратура заявила, що виявила розкрадання 350 млн гривень “Мотор Січі” через купівлю “сміттєвих” цінних паперів.

На підприємстві спростували махінації.

Довідка Finance.UA:

  • ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок.
  • Постачає продукцію в понад 100 країн світу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Мотор Січ
В Контексті Finance.ua
Опитування