ШІ підрахує, скільки можна заробити на Airbnb, здаючи свою українську квартиру


ШІ підрахує, скільки можна заробити на Airbnb, здаючи свою українську квартиру

У Airbnb є власний калькулятор, однак він не враховує такі параметри, як сезонність і рівень попиту, кількість кімнат, район. А штучний інтелект на ім’я Еліот, якого створила група аналітиків даних і підприємців з Кремнієвої долини, враховує все це і ще багато іншого.

«Еліот вивчає історичні тенденції, конкуруючі послуги і продукти, сигнали попиту і пропозиції та багато іншого. Єдине завдання Еліота — отримати справедливу ціну», — йдеться на сайті сервісу.

Поки що продукт перебуває в беті і його функції обмежені — повномасштабний запуск обіцяють вже у вересні. А поки що можна ввести свою адресу, задати параметри житла і отримати чесну оцінку потенційної вартості оренди на добу, суму заробітку за тиждень і навіть подивитися, на які подорожі і в яких країнах вам вистачить місячного доходу.

Ідея сервісу у тому, щоб дати можливість користувачам більше подорожувати і при цьому залишатися в плюсі. «Кожен раз, коли ви їдете в подорож, ви залишаєте свій будинок порожнім і втрачаєте гроші. Ми покажемо вам, скільки б ви могли замість цього заробити. Наша єдина мета — допомогти людям встановлювати кращу ціну, а гостям — отримувати житло за чесні гроші», — пояснив співзасновник Eliot&Me Едуард Табет.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування