Міжвідкомісія з УРП відновлює роботу щодо Yuzgaz, готує конкурси ще щодо трьох нафтогазових ділянок


Міжвідкомісія з УРП відновлює роботу щодо Yuzgaz, готує конкурси ще щодо трьох нафтогазових ділянок

Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) відновлює роботу з питання про відступлення компанії Yuzgaz B. V. (Нідерланди) частки в УРП по Юзівській ділянці (Харківська і Донецька обл.), повідомляється на сайті уряду.

Відповідне рішення прийнято на засіданні комісії 17 серпня.

Крім того, міжвідкомісія підготує конкурси ще за трьома нафтогазовими ділянками у зв’язку з надходженням пропозицій від потенційних інвесторів.

Зокрема, мова йде про Решетилівську ділянку (Полтавська обл.), Варвинську ділянку (Полтавська і Чернігівська обл.), Берестянську ділянку (Львівська, Харківська та Дніпропетровська області).

Крім цього, міжвідкомісія має намір опрацювати зміни до УРП по Олеській площі (Львівська та Івано-Франківська обл.) для оформлення виходу з цієї угоди компанії Chevron.

Як повідомлялося, в липні 2016 року нідерландська Yuzgas стала переможцем конкурсу із залучення інвестора для реалізації УРП з видобутку вуглеводнів у межах Юзівської площі, однак Кабінет міністрів 2 листопада того ж року протокольним рішенням відмовив їй в участі в УРП.

Yuzgaz оскаржила рішення Кабміну в суді.

Засновником Yuzgaz є інвестиційний фонд Emerstone Energy, що входить в Emerstone Capital Partners бізнесмена Ярослав Кінаха (Jaroslav Kinach).

Довідка Finance.UA:

  • Юзівська ділянка площею 7886 кв. км розташована в Дніпровсько-Донецькому нафтогазоносному басейні на території Донецької і Харківської областей.
  • За оцінками “Надра України”, потенціал Юзівської площі перевищує 3 трлн куб м умовного палива, а базовий сценарій її розробки передбачає вихід на щорічний видобуток в 10 млрд куб. м, оптимістичний – у 20 млрд куб. м.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування