Німці дали Києву €280 тисяч, щоб зробити з нього "розумне місто"


Німці дали Києву €280 тисяч, щоб зробити з нього "розумне місто"

Німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку і співпраці Німеччини виділила Києву 280 тисяч євро для реалізації проекту Kyiv Smart City 2020 року – трансформації Києва в “розумне місто”.

Про це повідомляє КМДА.

В рамках концепції Kyiv Smart City 2020 близько 200 державних службовців, журналістів і представників громадськості пройдуть кваліфіковане навчання для компетентного користування порталом “Відкритий бюджет”.

Можливості цього порталу сприятимуть отриманню інформації про розподіл бюджетних асигнувань і виконання бюджету окремими його розпорядниками з їх позиціонуванням на карті Києва.

Також він надасть доступ до інформації про доходи, отримані від здачі в оренду або інших способів використання муніципальної власності.

Все це, як передбачається, дозволить краще боротися з корупцією і створювати умови для прозорості управління бюджетними коштами Києва, а також підвищить кадровий потенціал співробітників муніципалітету.

Завершення реалізації всіх заходів заплановано на початок 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування