Facebook представила відеоплатформу Watch


Facebook представила відеоплатформу Watch

Facebook представила оновлену стрічку для відео Facebook Watch в окремій вкладці, яка полегшить користувачам доступ до відео, не включених до їхньої новинної стрічки, і їх обговорення з друзями.

Крім того, найбільша соцмережа світу пропонує підписку на контент провідних мовних і спортивних організацій та контент, вироблений її власним коштом. З четверга нова функція доступна лише обмеженому числу користувачів у США, пише TechCrunch, але з часом вона буде розгорнута на загальносвітовому рівні.

“Перегляд відео не обов’язково має бути пасивним”, – написав у своєму блозі засновник мережі Марк Цукерберг.

Як зазначають експерти, Facebook має намір конкурувати з місцем для розміщення відеофайлів YouTube, корпорацією Disney, яка також вирішила вийти в цей сегмент, і традиційними телеканалами.

Окрема стрічка для відео в Facebook була запущена в Америці торік, але досі в основному до неї потрапляли невеликі аматорські ролики або короткі новинні кліпи.

Деякі відеопрограми триватимуть більше 10 хвилин – набагато більше, ніж зараз люди дивляться відеоролики в соцмережі.

За словами продакт-менеджера Facebook Деніела Денкера, користувачам подобається випадково натрапляти на відеоролик в їхній стрічці, але їм також до вподоби і окрема стрічка для перегляду відео.

Вкладка Watch буде персоналізованою для кожного користувача: перш за все до неї потраплять програми, які подобаються друзям. Залишати коментарі та спілкуватися з друзями можна як в процесі перегляду, так і після. Також Facebook пропонує створювати спільноти за інтересами для перегляду відео.

Ринок інтернет-відео може стати для Facebook додатковим джерелом доходу. Поки що ексклюзивні партнери Facebook будуть отримувати 55% прибутку від рекламних вставок, решта відійде соцмережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Facebook представила відеоплатформу Watch» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua