У Кабміні знайшли спосіб прискорити процедуру отримання біометричних паспортів


У Кабміні знайшли спосіб прискорити процедуру отримання біометричних паспортів

Різкий стрибок попиту на біометричні паспорти після введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом перевантажив існуючі потужності ДП “Поліграфічний комбінат “Україна”, і підприємство перестало справлятися з обсягом замовлень.

Разом з тим, Кабмін на засіданні в середу, 9 серпня, знайшов рішення проблеми, розповів перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, повідомляє “Сегодня”.

За словами віце-прем’єра, раніше в умовах відсутності великого попиту на документи 75% прибутку підприємства перераховувалося в бюджет – це призвело до того, що у комбінату не залишалося коштів на модернізацію.

“Проблема полягає в тому, що коли не було такої кількості бажаючих отримати паспорти, ми 75% чистого прибутку підприємства направляли до державного бюджету. Це фактично вимивало оборотні кошти і підприємство не могло проводити модернізацію, що необхідно для швидкості і якості проведення робіт”, – розповів Кубів.

Читайте також: Біометричний паспорт через інтернет: покрокова інструкція

Своєю постановою Кабмін зменшив для поліграфкомбінату відрахування частини чистого прибутку з 75% до 45%.

За словами Кубіва, таке рішення, в першу чергу, скоротить термін отримання паспортів шляхом проведення модернізації і розширення потужностей підприємства.

Крім того, модернізація поліграфкомбінату дозволить планувати виготовлення документів у майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування