Стартапи залучили рекордні $1,3 млрд через ICO


Стартапи залучили рекордні $1,3 млрд через ICO

За даними Coindesk, компанії в усьому світі використовували інструмент інвестування в блокчейн, так званий «криптовалютний IPO» або ICO, для залучення рекордних $1,366 млрд, пише VentureBeat.

Можна сказати, що саме 2017 рік став революційним у сфері ICO. Для порівняння, в період з 2014-го по кінець 2016 року через ICO було залучено лише $295 млн. За даними Національної асоціації венчурного капіталу, у другому кварталі 2017 року американські стартапи додали у вартості $21,8 млрд, а на класичне IPO за ті ж три місяці вийшли 52 компанії, зібравши $11 млрд, підрахували в «Ренесанс Капітал».

На цьому тлі ICO все ще здається невеликим ринком. Проте, сплеск інвестицій в криптовалюти був колосальним. Нещодавно стартап Tezos зібрав $232 млн, очоливши рейтинг найбільших ICO. Незадовго до цього компанія Bancor залучила $153 млн на створення технології, яка дозволяє створювати власні криптовалюти. Обидві компанії підтримав венчурний капіталіст Тім Дрейпер, який був надзвичайно оптимістичний щодо блокчейн-технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування