Renault побудує в Ірані ще один завод з виробництва автомобілів


Renault побудує в Ірані ще один завод з виробництва автомобілів

Щорічна проектна потужність планованого заводу становить 150 тис. автомобілів. Французька компанія Renault в Тегерані в понеділок, 7 серпня, уклала угоду на будівництво в Ірані заводу з виробництва автомобілів.

Про це повідомляє DW.

Відзначається, що щорічна проектна потужність планованого спільного заводу складає 150 тис. автомобілів. Раніше щорічний випуск автомобілів Renault в Ірані становив 200 тис. машин. Як повідомили в прес-службі Renault, сума укладеної угоди становить 660 млн євро. Партнерами французів стануть іранський державний концерн Idro, а також імпортер автомобілів Renault в цій близькосхідній країні Parto Negin Naseh.

Згідно з даними іранських державних ЗМІ, французько-іранський завод повинен гарантувати створення близько трьох тисяч робочих місць в країні. Також видання повідомляє, що після скасування міжнародних санкцій відносно Ірану в результаті підписання ядерної угоди уряд країни сподівається досягти модернізації своєї економіки шляхом залучення іноземних інвестицій, в тому числі і з ЄС. Однак багато інвестиційних проектів так і не були реалізовані, почасти через інші санкції Заходу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування