Європейським автоконцернам встановлять «планку» з виробництва електрокарів


Європейським автоконцернам встановлять «планку» з виробництва електрокарів

Європейська комісія розглядає можливість запровадження обов’язкових квот на випуск і збут електромобілів і транспортних засобів з низьким рівнем викиду шкідливих речовин з 2025 року.

Таким чином Єврокомісія має намір прискорити процес відходу від використання в автомобілях традиційних двигунів внутрішнього згоряння. До кінця року планується представити пакет заходів розвитку «щадної клімат-мобільності».

До них, можливо, будуть відноситися квоти з мінімальної кількості електромобілів, які повинні будуть виробляти та збувати автоконцерни, і більш суворі норми щодо викидів шкідливих речовин.

Асоціація автовиробників Німеччини (VDA) висловила стурбованість з приводу звістки про ЄС і планованих квот. В організації заявили, що такі нововведення помилкові. За словами представників VDA, продажі електрокарів залежать від низки факторів, проте на багато з них навіть самі виробники не завжди можуть вплинути.

Влада Німеччини і автомобільні компанії зараз намагаються знайти шляхи виходу із низки скандалів, пов’язаних з маніпуляціями з показниками викидів шкідливих речовин в дизельних авто, в яких було викрито ряд виробників Німеччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Європейським автоконцернам встановлять «планку» з виробництва електрокарів» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua