0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Апеляційний суддя у справі між Суркісами і НБУ через вклади в "Приватбанку" взяла самовідвід


Апеляційний суддя у справі між Суркісами і НБУ через вклади в "Приватбанку" взяла самовідвід

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Вікторія Мацедонська, головуюча при розгляді апеляції Національного банку України, Міністерства фінансів і “Приватбанку” на постанову Окружного адміністративного суду Києва про незаконність процедури bail-in стосовно шести осіб під час націоналізації фінустанови, взяла самовідвід.

Постанову суду від 1 серпня про задоволення відповідної заяви Мацедонської оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У постанові вказується, що ініціатором відводу головуючого судді спочатку виступив представник апелянтів, який в числі доказів вказав, що Мацедонська має вклад у “Приватбанку”.

Суд, однак, визнав цей і інші доводи заявника непереконливими.

Після цього Мацедонська, враховуючи обставини, викладені представником апелянтів, а також щоб уникнути сумнівів щодо законності подальших рішень суду, подала особисту заяву про самовідвід, яку суд вирішив задовольнити.

У постанові відсутня дата чергового засідання суду в рамках зазначеного провадження.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва 17 травня вирішив стягнути з “Приватбанку” на користь “А-банку”, що належить братам Суркісам, списані при націоналізації кошти. Суд зобов’язав повернути Суркісам 1,1 млрд грн, $266 тис. і € 8 тис.

Повідомлялося, що Національний банк України має намір оскаржити рішення Окружного адміністративного суду Києва про незаконність обміну деяких зобов’язань “Приватбанку” на акції додаткової емісії банку (bail-in).

У коментарі керуючий партнер адвокатського об’єднання Suprema Lex Віктор Мороз заявив, що у колишніх власників “Приватбанку” є підстави для оскарження рішення держави про його націоналізацію.

Кабінет міністрів України 18 грудня минулого року прийняв рішення про націоналізацію “Приватбанку” і купівлю Міністерством фінансів 100% його акцій за 1 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування