Microsoft пропонує до $250 000 за виявлення вразливостей в ОС Windows


Microsoft пропонує до $250 000 за виявлення вразливостей в ОС Windows

Світові технологічні компанії нерідко пропонують дуже щедрі грошові винагороди за виявлення вразливостей в їхньому програмному забезпеченні. Компанія Google, наприклад, нещодавно збільшила розмір максимальної виплати за виявлення уразливості в Android вчетверо (до $200 тис.), причому сумарні виплати вже перевищили $1,5 млн (це за два роки існування програми). І ось зараз, бажаючи підвищити захищеність своїх продуктів, про запуск власної такої програми оголосила Microsoft. Програма грошових винагород за виявлення вразливостей софтверного гіганта називається Windows Bounty Program і націлена на усунення вразливих місць в ОС редмондської компанії.

Piccy.info - Free Image Hosting

Сума винагороди залежно від знайденої уразливості варіюється в межах від $500 до $250 тис.. Найвищі виплати передбачені за «дірки» в системі віртуалізації Hyper-V в домашніх і серверних версіях Windows. За помилки у програмі Windows Defender, браузері Microsoft Edge, тестових збірках Windows Insider Preview, а також в більш ранніх версіях ОС розміри винагороди відчутно нижчі.

Ще одна особливість програми Windows Bounty Program, про яку повідомляє TechCrunch: якщо співробітник Microsoft раніше виявить вразливість, компанія як і раніше виплатить винагороду сторонньому досліднику, який описав проблему другим, але тільки 10% від суми винагороди, тобто, максимум $25 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua